Noteikumi un nosacījumi

Laipni lūgti PostingRecipes.com

Šie noteikumi un nosacījumi izklāsta noteikumus un noteikumus, kā izmantot PostingRecipes mājas lapā.

 PostingRecipes.com atrodas:

 Zwinger 12, 97070 Würzburg, Vācija. e
-pasts: info @ MonkeyAndCo. co
mTel.: 0931-4651534

Piekļūstot šai tīmekļa vietnei, mēs pieņemam, ka jūs piekrītat šiem noteikumiem un nosacījumiem pilnā apmērā. Nelietojiet turpināt lietot PostingRecipes mājas lapā, ja jūs nepiekrītat visiem noteikumiem un nosacījumiem, kas norādīti šajā lapā.

Tālāk norādītā terminoloģija attiecas uz šiem noteikumiem un nosacījumiem, paziņojumu par konfidencialitāti un atrunu un jebkādiem vai visiem līgumiem: "klients", "jūs" un "jūsu" attiecas uz jums, personu, kas piekļūst šai vietnei un pieņem uzņēmuma noteikumus un nosacījumus. "The Company", "paši", "mēs", "mūsu" un "mums", attiecas uz mūsu Company. "Puse", "puses" vai "mums", attiecas gan uz klientu un sevi, vai nu klientu vai paši sevi. Visi termini attiecas uz maksājuma piedāvājumu, pieņemšanu un izskatīšanu, kas ir nepieciešams, lai, izmantojot oficiālas sapulces, noteiktu laiku vai jebkādus citus līdzekļus, nodrošinātu klientam mūsu sniegtās palīdzības procesu, kā arī, ja tas ir skaidri apmierināt klienta vajadzības attiecībā uz sabiedrības norādīto pakalpojumu/produktu nodrošināšanu, saskaņā ar spēkā esošajiem tiesību aktiem un ievērojot tos. Jebkāda iepriekš minētās terminoloģijas vai citu vārdu izmantošana vienskaitlī, daudzskaitlī, kapitalizācija un/vai viņš/viņa, vai tie tiek uzskatīti par savstarpēji aizstājamiem un tādējādi attiecas uz tiem pašiem.

Šie noteikumi un nosacījumi izklāsta noteikumus un noteikumus, kā izmantot PostingRecipes mājas lapā.

PostingRecipes.com atrodas:

 Zwinger 12, 97070 Würzburg, Vācija.
 E-pasts: info@MonkeyAndCo.com
tālr.: 0931-4651534

Sīkfailus

Mēs izmantojam sīkdatnes. Izmantojot PostingRecipes tīmekļa vietnē jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanu saskaņā ar PostingRecipes privātuma politiku.

Lielākā daļa mūsdienu interaktīvu tīmekļa vietņu izmanto sīkdatnes, lai ļautu mums iegūt lietotāja informāciju par katru apmeklējumu. Sīkdatnes tiek izmantotas dažās mūsu vietnes jomās, lai nodrošinātu funkcionalitāti šajā jomā un ērtu izmantošanu tiem cilvēkiem, kas apmeklē. Daži no mūsu filiāles/reklāmas partneri var izmantot arī sīkdatnes.

Licences

Ja vien nav norādīts citādi, PostingRecipes un/vai tā licences turētāji pieder intelektuālā īpašuma tiesības uz visiem materiāliem par PostingRecipes visas intelektuālā īpašuma tiesības ir rezervētas. Jūs varat apskatīt un/vai izdrukāt lapas no PostingRecipes.com jūsu personiskai lietošanai, ievērojot ierobežojumus, kas noteikti šajos noteikumos un nosacījumos.

Jūs nedrīkstat:

 • Pārpublicēt materiālu no PostingRecipes.com
 • Pārdod, izīrē vai sub-License materiālu no PostingRecipes.com
 • Reproducēt, dublēt vai kopēt materiālus no PostingRecipes.com
 • Pārdalīt saturu no PostingRecipes.com (ja vien saturs nav īpaši veikts izplatīšanai).

HYPERLINKING UZ MŪSU SATURU

Šādas organizācijas var saistīt ar mūsu tīmekļa vietni bez iepriekšējas rakstiskas piekrišanas:

 • Valdības aģentūras;
 • Meklētājprogrammas;
 • Ziņu organizācijas;
 • Online Directory izplatītāji, kad tie sarakstā mums direktorijā var saiti uz mūsu tīmekļa vietni tādā pašā veidā, kā tie hipersaiti uz Web vietām citu uzskaitīto uzņēmumu; Un
 • Systemwide akreditētiem uzņēmumiem, izņemot pasūtīti bezpeļņas organizācijām, labdarības iepirkšanās centri, un labdarības līdzekļu vākšanas grupām, kas nedrīkst hipersaiti uz mūsu tīmekļa vietni.

Šīs organizācijas var saistīt ar mūsu mājas lapu, publikācijām vai citām tīmekļa vietnes informāciju, kamēr saite: (a) nav nekādā veidā maldinošs; b nepatiesi neietver sasaistes puses un tās produktu vai pakalpojumu sponsorēšanu, apstiprināšanu vai apstiprināšanu; un c) iekļaujas sasaistes puses teritorijas kontekstā.

Mēs varam izskatīt un apstiprināt pēc mūsu ieskatiem citas saites pieprasījumus no šāda veida organizācijām:

 • plaši pazīstami patērētāju un/vai uzņēmējdarbības informācijas avoti, piemēram, tirdzniecības kameras, Amerikas automobiļu asociācija, AARP un patērētāju Savienība;
 • dot.com Kopienas portālos;
 • apvienības vai citas grupas, kas pārstāv labdarības organizācijas, tostarp labdarības
 • tiešsaistes uzziņu institūcijām;
 • tiešsaistes direktoriju izplatītājiem;
 • interneta portāli;
 • grāmatvedības, tiesību un konsultāciju firmas, kuru galvenie klienti ir uzņēmumi; Un
 • izglītības iestādes un arodapvienības.

Mēs apstiprināt saite pieprasījumiem no šīm organizācijām, ja mēs nosakām, ka: (a) saite nebūtu atspoguļo slikti par mums vai mūsu akreditētiem uzņēmumiem (piemēram, tirdzniecības apvienības vai citas organizācijas, kas pārstāv raksturīgi aizdomas veidu uzņēmējdarbību, piemēram, darba iespējas mājās, nedrīkst sasaistīt); (b) organizācijai nav neapmierinoša ieraksta ar mums; (c) labums, ko mēs gūsim no redzamības, kas saistīta ar hipersaiti, pārsniedz companyName neesamību un d) Ja saite ir vispārējā resursu informācijas kontekstā vai citādi saskan ar redakcionālo saturu biļetenā vai līdzīgā produktā Organizācijas misijas sekmēšanu.

Šīs organizācijas var saistīt ar mūsu mājas lapu, publikācijām vai citām tīmekļa vietnes informāciju, kamēr saite: (a) nav nekādā veidā maldinošs; b nepatiesi neietver saistošā puse un tās produktu vai pakalpojumu sponsorēšanu, apstiprināšanu vai apstiprināšanu; un c) iekļaujas sasaistes puses teritorijas kontekstā.

Ja jūs esat viens no organizācijām, kas uzskaitītas iepriekš 2 punktā, un ir ieinteresēti, saistot ar mūsu mājas lapā, jums ir jāpaziņo mums nosūtot e-pastu uz info@MonkeyAndCo.com

Lūdzu, iekļaujiet savu vārdu, jūsu organizācijas nosaukums, kontaktinformācija (piemēram, tālruņa numuru un/vai e-pasta adresi), kā arī URL jūsu vietnē, sarakstu ar visiem URL, no kuriem jūs plānojat saiti uz mūsu tīmekļa vietni, un sarakstu ar URL (s) mūsu mājas lapā, uz kuru jūs lik e uz saiti. Atļaut 2-3 nedēļas atbildi.

Apstiprinātās organizācijas var hipersaiti uz mūsu tīmekļa vietni šādi:

 • Izmantojot mūsu korporatīvo nosaukumu; Vai
 • Izmantojot vienoto resursu vietrādi (Web adresi), kas ir piesaistīts; Vai
 • Izmantojot jebkuru citu aprakstu par mūsu tīmekļa vietni vai materiālu, kas ir saistīti ar šo ir jēga ietvaros konteksta un formāta saturu saistot puse portālam.

Nav izmantot PostingRecipes logo vai citu mākslas darbu būs atļauts saistot prom preču zīmes licences līgumu.

Iframes

Bez iepriekšējas apstiprināšanas un izteikt rakstisku atļauju, jūs nedrīkstat izveidot rāmjus ap mūsu Web lapu vai izmantot citas metodes, kas maina jebkādā veidā vizuālo noformējumu vai izskatu mūsu mājas lapā.

TIESĪBU ATRUNA

Mēs paturam tiesības jebkurā laikā un tikai pēc saviem ieskatiem pieprasīt, lai jūs likvidētu visas saites vai kādu konkrētu saiti uz mūsu tīmekļa vietni. Jūs piekrītat nekavējoties likvidēt visas saites uz mūsu tīmekļa vietni pēc šāda pieprasījuma. Tāpat mēs paturam tiesības jebkurā laikā grozīt šos noteikumus un nosacījumus, kā arī saistošā politika. Turpinot saikni ar mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat būt saistītai un ievērot šos saistot noteikumiem un nosacījumiem.

NOŅEMOT SAITES NO MŪSU MĀJAS LAPĀ

Ja atrodat saiti uz mūsu tīmekļa vietni vai jebkuru saistīto tīmekļa vietni nosodāms kāda iemesla dēļ, jūs varat sazināties ar mums par to. Mēs apskatīsim pieprasījumus noņemt saites, bet nebūs pienākuma to darīt vai atbildēt tieši uz jums.

Lai gan mēs cenšamies nodrošināt, ka informācija šajā tīmekļa vietnē ir pareiza, mēs negarantējam tās pilnīgumu un precizitāti; Tāpat mēs apņemamies nodrošināt, ka tīmekļa vietne ir pieejama vai ka mājas lapas materiāls tiek atjaunināts.

ATBILDĪBA PAR SATURU

Mums nav nekādu atbildību vai saistības par jebkādu saturu, kas parādās jūsu Web vietā. Jūs apņematies atlīdzināt un aizstāvēt mūs pret visām pretenzijām, kas izriet no jūsu tīmekļa vietnes vai pamatojas uz to. Neviena saite (-s) nedrīkst parādīties nevienā no jūsu tīmekļa vietnes lappusēm vai jebkurā kontekstā, kurā ir saturs vai materiāli, ko var interpretēt kā apmelotu, piedauzīgu vai krimināli sodāmu vai kas pārkāpj, citādi pārkāpj vai atbalsta pārkāpumu vai citu pārkāpumu, jebkuru trešo pušu tiesības.

Atruna

Ciktāl to pieļauj piemērojamie likumi, mēs izslēdzam visus apliecinājumus, garantijas un nosacījumus saistībā ar mūsu tīmekļa vietni un šīs tīmekļa vietnes izmantošanu (ieskaitot, bet neaprobežojoties ar jebkādām garantijām, kas ar likumu paredzētas attiecībā uz apmierinošu kvalitāti, piemērotību mērķim un/vai pamatotas aprūpes un iemaņu izmantošanu). Nekas šajā atruna būs:

 • ierobežot vai izslēgt mūsu vai jūsu atbildību par nāvi vai miesas bojājumiem, kas radušies nolaidības dēļ;
 • ierobežot vai liegt mūsu vai jūsu atbildību par krāpšanu vai krāpniecisku sagrozīšanu;
 • ierobežot jebkuru mūsu vai jūsu saistību jebkādā veidā, kas nav atļauts saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem; Vai
 • izslēgt jebkuru no mūsu vai jūsu saistībām, kuras nevar izslēgt saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem.

Atbildības ierobežojumi un izņēmumi, kas izklāstīti šajā iedaļā un citur šajā atruna: (a) ir pakļauti iepriekšējam punktam; un b) reglamentē visas saistības, kas rodas saskaņā ar atrunu vai saistībā ar šīs atrunas priekšmetu, ieskaitot saistības, kas izriet no līguma, civiltiesību pārkāpumu gadījumā (ieskaitot nolaidību) un ar likumu noteikto pienākumu pārkāpšanu.

Ciktāl tīmekļa vietne un informācija un pakalpojumi tīmekļa vietnē tiek nodrošināti bez maksas, mēs neesam atbildīgi par jebkādiem jebkāda veida zaudējumiem vai bojājumiem.

INFORMĀCIJA PAR KREDĪTIEM UN KONTAKTINFORMĀCIJU

Šie noteikumi un nosacījumi lapa tika izveidota pie termsandconditionstemplate.com ģenerators. Ja jums ir kādi jautājumi par kādu no mūsu noteikumiem, lūdzu, sazinieties ar mums.

Atjauninājums

Šie noteikumi un nosacījumi pēdējo reizi tika atjaunināts 2018 novembris 25,.