Arepas

Arepas

Puscentimetru
Tas ir Venecuēlas delikatese es labprāt augt ar.  Nav nekas labāks, nekā ēst arepu un ir jauka “kafejnīca con leche” brokastīm.  I ‘ ll Break jebkuru diētu viņiem! Es laimīgi izlaist crčme brsūlée-nekādu problēmu-bet puscentimetru es nevaru pretotieArina PANs! Sastāvdaļas:

 • 2 tases harina PAN-kukurūzas milti, kas pieejami lielākajā daļā Latīņamerikas tirgos (Vācija: Āzija MARKT)
 • 2 1/2 tases ūdens
 • 1 tējtējkarote sāls
 • 1 tējkarote cukura (brūnā vai rafinēta)

Pagatavošana:

 1. puscentimetru solis 1
  Pievieno kukurūzas miltus, sāli un cukuru bļodā, un labi samaisa.
 2. puscentimetru Step 2
  Pasākums ūdens, un tad pievienot to visu uzreiz uz bļodu.
 3. puscentimetru solis 3
  Ātri, sajauc miltus un ūdeni ar vienu roku.  Jums ir jāpārliecinās, ka jums šo ļoti ātri, ja ne, gabali būs forma, un jums būs mīcīt to uz ilgu laiku.  Ja jūs sajauc to, kamēr tas ir vēl šķidrums, jums nebūs mīcīt pie visiem-tiešām! Tā vietā, tagad jums ir laiks, lai sev jauku kafiju un atpūsties apmēram 15 minūtes, bet milti piesūcina ūdeni.
 4. Tagad ir pienācis laiks veidot arepas.
 5. puscentimetru solis 4B
  Veikt par lielu karoti mīklas, un vispirms veikt bumbu
 6. puscentimetru solis 6
  Nospiediet to, lai izveidotu disku 4 “(8 cm) diametrā un apmēram 1/2” (1 cm) bieza-kā angļu Muffin!
 7. puscentimetru solis 7
  Samitriniet pirkstus ar mazliet ūdens un aizveriet visus tukšumus, kas veidojas, nospiežot mīklu.  Virsmai jābūt gludām. (Skatīt manu video YouTube, ja jums ir nepieciešams, lai precizētu šo procedūru)
 8. buuzdrīkstas
  Ja tev gadās būt lepns īpašnieks “budare”, lūdzu, izmantojiet to.  Ja tā nav, cured čuguna panna strādās arī (tas ir vairāk vai mazāk to, ko budare ir).  Budare ir labāka nekā regualr čuguna panna, jo malas ir zemas, tāpēc padarot to daudz vieglāk pārvērst arepas.  Ja jums nav vai nu vienu, nopirkt vienu! 😉 … Just kidding!!!,-tikai cep puscentimetru uz nonstick Pan, ar ļoti maz eļļas.  Par budare, tas ir pietiekami, lai pievienotu tikai mazliet eļļas, un pēc tam izplatīt to ar papīra dvieli.
 9. puscentimetru Step 8
  Jums nepieciešams izcept puscentimetru apmēram 3 minūtes katrā pusē.  Tas tiek darīts tikai, lai izveidotu cieto filmu ap Arepa, lai jūs varētu pabeigt cooking tos krāsnī-uz bagāžnieka, nevis cookie Pan! The arepu es esmu norādot pie bija pagriezts agrāk.  Ja jums patīk jūsu puscentimetru meklēt šķiltavas, ar visiem līdzekļiem savukārt tos, tiklīdz filmu veidiem, bet, ja jums patīk grauzdēti izskatu, atstāt tos mazliet ilgāk!
 10. Cep krāsnī 350 ° F (180 º C) 10 minūtes.
 11. ir grozā
  Ļaujiet puscentimetru atpūsties grozā (pārklāj ar tīru dvieli) apmēram 5 minūtes.
 12. Venecuēlā puscentimetru ēd gandrīz katru dienu brokastīm, nevis maizi.  Jūs šķēle tos pa vidu (atkal, piemēram, angļu kēkss), un jūs varat aizpildīt tos ar šķiņķi, sieru, Queso Blanco (līdzīgi mozarella), avokado šķēles, “Carne mechada” (post nāk līdz drīz), pat tomātu šķēles…  vairāk vai mazāk, kaut ko jūs parasti ēd ar maizi!